DEPOSİTSİZ RULET SİTELERİ NELERDİR?

DEPOSİTSİZ RULET SİTELERİ NELERDİR?

depozitsiz rulet siteleri nelerdir
depozitsiz rulet siteleri nelerdir

Depositsiz rulet sitelerinin en güvenilir ve en tercih edilen sitelerden birkaç tanesi mevcuttur. Burada sürekli aktif olan siteler yer almaktadır. Piyasada en çok bilinen veya en hızlı siteler yerini almıştır. Rulet oyunları için bu sitelerden yardım almak, bakiyenizi artmanıza yardımcı olmaktadır. Rulet oynamak için Türkiye’den http://paraliruletoyna.com/ sitesi tercihleriniz arasında da olabilir. Bütün siteler Valve’nin politakalarına uygun bir şekildedir, herhangi bir sorunu yoktur. Csgo sitelerinin iki adet rulet türü bulunmaktadır. Biri beş renk, diğeri ise üç renkten oluşmaktadır. Üç renkle oynanan genellikle siyah, kırmızı veya yeşil renkleri bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz sitelerden oluşup, güvenirliğini üst seviyelere taşımış olan sitelerdir. Bu siteler;

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
  1. Csgoroll, neredeyse çoğu kişinin bilmediği bir sitedir. Oyuncu dostu sitelerden bir tanesidir. Gayet güvenli ve hızlı bir siteye sahiptir. Sitenin en büyük avantajlarından birisi ise depositsiz olmasıdır. Uzun süredir açık ve aktif olan bir sitedir. Valve’nin politakalarından etkilenmemiş güçlü ve alt yapıya sahip olan depositsiz bir sitedir. Rulet oyuncularının çok fazla tercih edildiği sitelerden bir tanesi olmuştur. Siteden kazanmak için ise yapılması gereken şey, oyun sırasın da isminizin yanına sitenin linkini koymak yeterli olacaktır. Bu sayede 0.05 dolar değerlerin de bir eşyaya yatırım yaptığınız da spin hakkını kazanmış olacaksınız.
  2. Csgoatse ise güvenilir rulet sitelerinden bir tanesidir. Her ne kadar bir süre ara vermiş olsa da, Valve’nin politakalarına çözüm bulup siteye tekrar geri dönüş yapmıştır. Csgoatse sitesinde arkadaşlarınıza da bakiye gönderebilir, paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Siteden kazanmak için ise, oyun esnasında ismin sonuna site linkini koyulması gerekir. Bu sayede 1 adet yazı tura hakkı kazanırsınız. Fakat bu sadece günlük olabilmektedir.
  3. Csgo-case, eski zamanlarda site ismi uzun olmasından dolayı ismini değiştirmişti fakat politakası aynı kalmıştı. Site oyuncu dostluğu ile dikkat çekmektedir. Canlı desteğiyle ve hızlığıyla en ön planlarda kendini göstermektedir. Diğer sitelere göre bu sitede para kazanmak çok daha kolay olmaktadır. Nedeni ise çeşitli yollardan bakiye kazanılmasına yardımcı olup izin verilmektedir. Günlük çekilişlere katılarak, video izleyerek, anket doldurarak, verilen görevleri yerine getirerek de bakiye kazanmanıza yardımcı olup olanak sağlanmaktadır.

You May Also Like

Leave a Reply